Yıllın En İyi Çıkış Yapan Kozmetik Firması Ödülü Sahibini Buldu

Yıllın En İyi Çıkış Yapan Kozmetik Ürünü Ödülü Sahibini Buldu..

Ankara’da Düzenlenen görkemli bir organizasyonda Ankara Haberler olarak izlediğimiz ödül gecesinin en dikkat çeken ismi Cesa Kozmetiğin Ceosu “Sabri Özdemir” ile küçük bir röportaj yaptık. Kısa bir şekilde Tanıyalım.

Sabri Özdemir ; 1999 yılında başlayan ticari hayatımız her geçen gün büyüyüp ve güçlendi. Sektörde güvenilirliğimiz ve kalitemizle 23 yılık geçen bir süreçte güzellik ve bakım konusundaki hızla değişen ve artan ihtiyaçları karşılamaya çalıştık. Cihaz bakım onarım işlemleri ile başladığımız yolculuğumuz; bu günlerde en son teknolojik sistemlerle kendi cihazlarını ve kozmetik ürünlerini üretme yeteneğine sahip, satış öncesi ve sonrasını teknik desteğini verebilen bir konuma gelmein mutluluğunu yaşıyoruz. Bunlara ek olarak mesleğini seven, işinde uzman, işini neden, nasıl yaptığını bilen Güzellik Uzmanları yetiştirerek M.E.B. onaylı sertifika ile belgelendirebilecek bir duruma gelmiş durumdayız. Yaptıklarınımız yapacaklarımızın garantisidir mottosu ile bugünde güzellik uzmanlarının yanında olmaya devam ederek, sektörümüzde meydana gelen problemlerin giderilmesinde gerek sahsım ve firmamız olarak, gerekse dernekler, mesleki odalar ve bağlı bulunduğu federasyonlar ile irtibatlı olarak Belediyeler, Sağlık ve Milli Eğitim Bakanlığı, Başbakanlık hatta Cumhurbaşkanlığı nezdinde çalışmalarda etkin olma gayreti içerisindeyiz.

İşimizi Severek yapıyoruz ve beraber büyüyoruz. Yeni çıkardığımız ve çok inandığımız markamız olan “Magnetic Plasma ” adına ödül almaktan onur duyduk. Destekleyen ve bize güvenen herkese çok teşekkür ederim.

www.cesakozmetik.com.tr

Yazar Banu Gülhan

AnkaraHaberler.com Olarak haberlerin tümünü halkın anlayacağı sadelikte, insanların ilgisini çekecek şekilde ve onları haber izlerken sıkmadan, gereksiz detaylara yer vermeden insanlara aktarmaya söz verdik.

Son Dakika

Tırnak ve İpek kirpik uzmanı “Kübra Şamlı ” artık Batıkentte…

Günümüzde kadınlar bakımlarına daha da önem vermeye başladılar. Günün her saatinde bakımlı görünmek için farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir