Salı, Aralık 6, 2022
spot_img
Ana SayfaAnkara FirmalarıYılın En İyi İstihdam Projesi ödülü "İBRAHİM ÖZBEK'e verildi.

Yılın En İyi İstihdam Projesi ödülü “İBRAHİM ÖZBEK’e verildi.

Yılın En İyi İstihdam Projesi ödülü “İBRAHİM ÖZBEK’e verildi.

TİCARET SEKTÖRÜNÜN YİĞİT ADAMI: İBRAHİM ÖZBEK

Bu sene üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Altın Medya ödülü yine adından söz ettirecek bir organizasyonla farklı alanlarda gösterdiği başarı ile ödüllendirilen isimleri ağırladı. Sanat, spor, televizyon, ticaret ve basın dünyasının akın ettiği gecede İbrahim Yiğithan Özbek duruşuyla ilgi odağı oldu. Yılın En İyi İstihdam Projesi ödülünü alan Özbek basın mensuplarının dikkatinden kaçmadı.

“Kadına şiddet insanlığa ihanettir” sloganıyla yola çıkılan gösterişli gecede kırmızı halı konuşmasıyla da konuşulan İbrahim Yiğithan Özbek şu sözleri söyledi. Bugün burada 67 ilde bizimle çalışan, çabalayan kadınlar için geldim. Erkek topluluğunun zulmünden kurtulmuş bir Türkiye için kadınların ekonomik özgürlüğünü ilan etmesi gerekiyor. Ben bunu canı gönülden destekliyorum ve bu ödülümü tüm kadınlara armağan ediyorum.

Konuşma sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özbek Yılın En İyi İstihdam Projesinin detaylarını anlattı ve e-ticaretin hayatımıza katacağı artıları kısaca aktardı. Ticaret dünyasının da takip ettiği isimlerden olan Özbek fotoğraf çekilme tekliflerini de kabul ettikten sonra geceden ayrıldı.

İbrahim Yiğithan Özbek geceden ayrıldığında çoktan Evinternetim.com olarak yılın en iyi e ticaret projesi olarak akıllara kazınmış ve yüzlerce sosyal medya kullanıcısı için günün konusu haline gelmişti.

Banu Gülhan
Banu Gülhanhttps://www.ankarahaberler.com
AnkaraHaberler.com Olarak haberlerin tümünü halkın anlayacağı sadelikte, insanların ilgisini çekecek şekilde ve onları haber izlerken sıkmadan, gereksiz detaylara yer vermeden insanlara aktarmaya söz verdik.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

- Advertisment -
Dijital Medya Ajansı

POPÜLER HABERLER

Son Yorumlar