Salı, Aralık 6, 2022
spot_img
Ana SayfaMagazinYılın En İyi Aile Dizimi Uygulayıcısı ; Çisem Arkun Meydan "oldu.

Yılın En İyi Aile Dizimi Uygulayıcısı ; Çisem Arkun Meydan “oldu.

BAŞARISIYLA ALTIN MEDYA ÖDÜLLERİNE DAMGA VURDU

Bu sene üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Altın Medya ödülü yine  beklenenin üzerinde bir organizasyonla gerçekleşti. Tuğba Özay ve Wilma Elles’in sunumuyla gerçekleşen gecede sanat, spor, televizyon, ticaret, moda ve sağlık dünyasının önde gelen isimleri farklı alanlarda gösterdiği başarı ile ödüllendirildi.

Fundyy, Yılmaz Morgül ve Fatih Bulut’un ödül aldığı gecede kıyafeti, duruşu ve ışıltısıyla dikkat çeken bir isimde Yılın En İyi Aile Dizimi Uygulayıcısı ve Eğitmeni ödülünü alan  Çisem Arkun Meydan oldu.

Gümüş taşlı gece kıyafetiyle siyaha adeta başka bir boyut kazandıran Çisem Arkun Meydan şıklığıyla göz kamaştırırken kırmızı halı konuşmasıyla da alkışları topladı.

Kadına şiddet insanlığa ihanettir sloganıyla yola çıkılan gösterişli gecede ödülünü Tuğba Özay ve Wilma Elles’in elinden alan Çisem Arkun Meydan ödül heyecanını şu sözlerle dile getirdi.

“Birbirinden başarılı ve kıymetli isimlerin önünde ödül almak başlı başına bir onur kaynağıyken teması kadına yönelik şiddeti kınamak olan bu güzel gecede bir kadın olarak elde ettiği başarıdan dolayı bulunmak mutluluk verici. Türkiye ve Dünya’daki tüm kadınların yaşam hakkı gasp edilirken değil başarısı konuşulurken haber yapıldığı günler görmek umuduyla alıyorum ödülümü. Gecede emeği geçen ve bu ödülü bana layık gören herkese teşekkür ederim. “

Ödülünü aldıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çisem Arkun Meydan başarısının sırrını da kısaca dile getirdi ve aile dizimi uygulaması için randevu talep eden ünlü isimlere de kartını vererek ofisine davet etti.

Bir çok kanalı temsil eden medya çalışanına röportaj veren Çisem Arkun Meydan sonrasında gece için hazırlanan özel şovları seyrederek ödül töreninden ayrıldı.

Banu Gülhan
Banu Gülhanhttps://www.ankarahaberler.com
AnkaraHaberler.com Olarak haberlerin tümünü halkın anlayacağı sadelikte, insanların ilgisini çekecek şekilde ve onları haber izlerken sıkmadan, gereksiz detaylara yer vermeden insanlara aktarmaya söz verdik.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

- Advertisment -
Dijital Medya Ajansı

POPÜLER HABERLER

Son Yorumlar