Salı, Aralık 6, 2022
spot_img
Ana SayfaManşetYenilikçi Anlayış ve Tecrübenin adresi Gamamed Kozmetik...

Yenilikçi Anlayış ve Tecrübenin adresi Gamamed Kozmetik…

Ankarahaberler olarak Ankara’dan doğmuş ve kendi alanında liderliğe ulaşmış firmalarla röportajlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bugün ki konuğumuz Yenilikçi anlayışı ve tecrübenin adresi Gamamed Kozmetik firması ortaklarından Kuzey Şenyurt’la beraberiz.

Merhaba , öncelikle Gamamed Kozmetik kimdir ? Yola nasıl başlamıştır ?

– Kuzey Şenyurt ; Tabi öncelikle hoş geldiniz . Gamamed Kozmetik yaklaşık 27 yıllık köklü ve alanında lider bir firmadır. Kurucularımızdan Çetin Antepli tarafından büyük emek verilerek hizmete başlamıştır. Yılların birikimi ve tecrübesini yenilikçi bir anlayışla günümüz ihtiyaçlarına göre evrilmesini amaçlayan Gamamed markası ile yeni bir adım atarak 2018 yılında ortaklığımızı gerçekleştirdik.

**Uzun soluklu ortaklıkların zor olduğu söylenir. Sizin firmanız için süreç nasıl ilerledi ?

-Kuzey Şenyurt ; Evet ortaklık işi zordur. Ama bizde fikirlerimiz ve hedeflerimiz uyum içinde ilerledi. 2022 yılında Türkiye’nin Lider Kozmetik ve medikal firmaları arasına girdik.

Bünyemizde 2 muhasebe 6 saha çalışanı 4 teknik servis personeli ile Personel sayımızı büyüterek istihdam sağlayan bir konuma geldik. Kendi bünyemizde ürettiğimiz çeşitli kozmetik ürünlerin ve cihazların bayiliklerini vererek Yurtdışına açılmış bir firmayız. Türkiye’nin ekonomisine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

**Sizi sektörde diğer firmalardan ayıran bir üste taşıyan nedir ?

– Kuzey Şenyurt ; İlk önceliğimiz % 100 müşteri memnuniyetidir. Bu konuda asla tavizimiz yoktur. 2017 yılında başlayan teknik servis ağımız 81 ilin 72’sine kadar ulaşmıştır. Ürün satışından, satış sonrası desteğine kadar büyük bir özveri ile çalışıyoruz.

Hedefimiz ,Gamamed A.ş’nin yüklendiği misyonları gelecek yıllara taşıyacak ,kendini geliştiren , ithalat ve ihracat ağını daha da genişletmiş son teknolojik ürünlere sahip bir medikal firması olarak devam etmektir.

Gamamed A.ş ve Kuzey beyi tanımak ve tanıtmaktan mutluluk duyduk.

Firma görselleri

Banu Gülhan
Banu Gülhanhttps://www.ankarahaberler.com
AnkaraHaberler.com Olarak haberlerin tümünü halkın anlayacağı sadelikte, insanların ilgisini çekecek şekilde ve onları haber izlerken sıkmadan, gereksiz detaylara yer vermeden insanlara aktarmaya söz verdik.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

- Advertisment -
Dijital Medya Ajansı

POPÜLER HABERLER

Son Yorumlar