Salı, Aralık 6, 2022
spot_img
Ana SayfaKültür & SanatYeni nesil Emeklilik için İkinciemeklilik.com hizmete açıldı.

Yeni nesil Emeklilik için İkinciemeklilik.com hizmete açıldı.

Ankara haberler olarak Başkentte kurulan kendini kaıtlamış firmaları sizlere tanıtmaktan onur duyuyoruz. Firma kurucusu Niyazi Yedek’in olduğu TNS MUDA SİGORTA  büyümeye gelişmeye devam ediyor.

Ülkemizin en önemli hayat sigortası ve bireysel emeklilik firmalarının acenteliğini yapan firma  TNS MUDA SİGORTA, Emeklilik ve Hayat branşlarında sizlere daha iyi hizmet sağlamak için satış ağını genişleterek www.ikinciemeklilik.com hayata geçirdi.
Sizlere sadece hayat ve bireysel emeklilik sigortalarında hizmet vermesi için kurulan www.ikinciemeklilik.com yayın hayatına başladı. www.ikinciemeklilik.com sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, açılışımıza özel sürprizlerimizden faydalanmanızı öneririz.

İKİNCİEMEKLİLİK NE İŞ YAPAR ?

İkinciemeklilik.com; Sizi gereksiz ayrıntılara boğmadan hızlı ve güvenilir bir hizmet kanalı olarak Hizmet vermek için kurulmuştur.

Hem sigorta yaptırmak istiyorum hem de risk gerçekleşmezse ödediğim primleri avantaja dönüştürmeyi istiyorum diyenler için en doğru adres. Türkiye’de ilk kez Aegon’un hayata geçirdiği “Prim İadeli Ürünler” İle Sigortalıların memnuniyetini sağlamak için her türlü desteği hazırlar.

 

Banu Gülhan
Banu Gülhanhttps://www.ankarahaberler.com
AnkaraHaberler.com Olarak haberlerin tümünü halkın anlayacağı sadelikte, insanların ilgisini çekecek şekilde ve onları haber izlerken sıkmadan, gereksiz detaylara yer vermeden insanlara aktarmaya söz verdik.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

- Advertisment -
Dijital Medya Ajansı

POPÜLER HABERLER

Son Yorumlar