Pazar, Haziran 26, 2022
Cyber Medya
Ana SayfaYaşamGüzellik & ModaRus Güzellik Teknikleri Lips Kiss mee ile Artık Türkiye'de...

Rus Güzellik Teknikleri Lips Kiss mee ile Artık Türkiye’de…

Yeni Dünyanın hızı ile hızlı yaşlanmak istemeyen ,her daim fresh bakımlı, alımlı en önemlisi de yıllara meydan okumak isteyen kadınlar artık estetik ve güzellik için her yolu deniyor.

Lips Kiss Mee sağlık ve güzellik merkezinin kurucusu Tülay Hanım’da Türk Kadınlarının da Dünyadaki farklı tekniklerden yararlanması için Rusya ve Azerbaycan’lı uzman estetisyen ve sağlık alanında ki kıymetli hocalarından dersler aldığı Ve hiç bitti demeden yaptığım öğrendiğim teknikleri sürekli olarak geliştirdiğini söylüyor.

-Tülay Hnm ;Kendimde medikal estetik uzmanlığı bitirdim fakat Türkiye de bu mesleğimin karşılığı bir meslek grubuda denk değil 🙂 Rusya ile Türkiyede teknikler farklı bu farklılığı kapatmak içinde sağlık alanında eğitim alıyorum.

-Mesleğine aşık biriyim. Başarılı olmam güvenle tercih edilmemin nedeni farklılık yaratmak daha fazla detayı görüyor olmamdır. Bu Mesleği seçme amacım tamamen estetik bakmamdır 🙂
Bu Alanda eğitim Alırken beni tek zorlayan şey dil farklılıkları oldu. Azeri hocalarımla Türkçe bildikleri için biraz rahat geçti Fakat rusya için aynı konforum yoktu. Anlamaya ve teknikleri başarı ile tatbik etmeye çalıştım. Güzel geri dönüşler en büyük ödülüm oluyor. diyerek söze devam etti.
-İnsanların kendini geliştirmeleri gerekiyor gerçekten buna önem vermeleri gerekiyor. Zaten Bu hekimlerin yaptığı bir meslek olduğu için eğitimle ve azimle başarılı olacaklarını düşünüyorum .

-liplift, çene ucu dolgusu, yüz lifting, nazolabial, gözaltı ışık dolgusu, jawlayn merkezimizde uyguladığımız başlıca uygulamalardır. Son Olarak “Her kadın güzel doğar ama güzelliğini kalıcı olarak devam ettirmek herkesin hakkıdır. Diyerek bu güzel röportajımızı sonlandırıyoruz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Haberler