Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Cyber Medya
Ana SayfaYaşamRöportajlarAcente.org, Cyber Medya bünyesine katıldı.

Acente.org, Cyber Medya bünyesine katıldı.

Cyber Medya Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Gülhan, “Güçlü ve büyüyen bir Türkiye için teknoloji şart ve bizler bu bilince sahip olarak yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi

Bilişim ve medya sektörüne Cyber® markası ile giriş yapan Cyber Medya, onay süreci tamamlanan Acente.org Acente Dijital Ajansı bünyesine kattı.

Cyber Medya’dan yapılan açıklamaya göre 5 yıl önce Bilişim ve medya sektörüne Cyber® markası ile giriş yapan Cyber Medya, onay süreci tamamlanan Acente.org Acente Dijital Ajansı bünyesine kattı.

Acente.org merkez ofisinde yapılan devir ve imza törenine katılan Cyber Medya Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Gülhan, Acente.org Yönetim Kurulu Başkanı Banu Çelikbaş ile bir araya gelerek son imzaları attı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Cyber Medya Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Gülhan, beş yıl içinde 2. Ajans şirketini Cyber Medya bünyesine ekleyerek, Ajans sektörüne verdikleri önemi ve bu sektörde ana aktörlerden biri olma yolunda ilerlediklerini belirtti.

Cyber® markası ile başladıkları Medya ve teknoloji yatırımlarının devam edeceğinin altını çizen Gülhan, ‘Güçlü ve büyüyen bir Türkiye için yatırım şart ve bizler bu bilince sahip olarak yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz.’ ifadelerini kullandı.

– ‘İki şirket tamamen bağımsız şekilde faaliyet gösterecek’

Cyber Medya Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Gülhan Cyber® Medya Bilişim A.Ş’nin Acente.org Dijital Ajans ile başlayan Medya ve Bilişim sektörü yatırımlarının aynı hızla devam edeceğini vurguladı.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Haberler