Meşhur Baklavacı Hacıbayramoğulları’nı tanıyalım.

Ankara’da kendini kanıtlamış yada yeni kurulmuş ama azimle , kalite ile kendini göstermeye çalışan firmaları sizlerle tanıştırmaya devam ediyoruz.

Ülkemizin vazgeçilmez lezzetlerinden baklavayı ve çok daha fazla tatlı türünü sizlerle buluşturan, kalite ve sağlığın birleştiği, keyifli vakit geçirebileceğiniz aile dostu bir meşhur baklavacı “Hacıbayramoğulları ” baklava işletme sahibi Nuh beyin yönetiminde birinden lezzetli geleneksel tatlar sunuyor.

Gaziantepimizin damak çatlatan geniş ürün yelpazi ile

Gaziantep’imizin damak çatlatan lezzetleri ve geniş ürün yelpazi ile  Midye Baklava, Havuç Dilimi Baklava, Bülbül Yuvası, Şöbiyet, Cevizli Baklava, Fıstıklı Dolama Sarma, Kare Baklava, Kuru Baklava ve Klasik Baklava‘ gibi çeşitleri ile Macunköy 187.cd no:11 Yenimahalle Ankara’da hizmet vermeye devam ediyor.

Ulaşmak için www.meshurbaklavacihacibayramogullari.com

sosyal medya @meshurbaklavacihacibayramogullari

Yazar Banu Gülhan

AnkaraHaberler.com Olarak haberlerin tümünü halkın anlayacağı sadelikte, insanların ilgisini çekecek şekilde ve onları haber izlerken sıkmadan, gereksiz detaylara yer vermeden insanlara aktarmaya söz verdik.

Son Dakika

Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşundan 35’i Ankara’da…

Sanayi ve ticaretin kalbinin attığı kentlerden biri Ankara’dır. Teknokentleri, ar-ge üstleri, üniversiteleri, yetişmiş insan gücüyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir