Salı, Aralık 6, 2022
spot_img
Ana SayfaBelediyelerKuzey Ankara Protokol Yolu Tüneli’nde tadilat çalışması..

Kuzey Ankara Protokol Yolu Tüneli’nde tadilat çalışması..

Ankara Büyükşehir Belediyesi çok sayıda kazanın meydana geldiği Kuzey Ankara Protokol Yolu Tüneli’nde tadilat çalışması başlatıldı.

Yol tadilat işlemleri devam ederken vatandaşların mağdur olmaması için  trafik akışı tek yönden  2 gidiş-2 geliş şeklinde sağlanacak. Ankara Büyükşehir Belediyesi, aynı zamanda ana arterler başta olmak üzere cadde ve bulvarlarda da bakım, onarım ve tadilat çalışmaları gerçekleştirecek.

40 GÜN İÇİNDE TAMAMLANMASI HEDEFLENİYOR…

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Fen İşleri Daire Başkanlığı “Kuzey Ankara Protokol Yolu Tünel Giriş ve Çıkış Heyelan Önleme İşi” kapsamında yapılacak  çalışmalarla vatandaşların can güvenliğinin sağlanması daha konforlu bir ulaşım imkânı sağlanması amaçlanıyor.

Tadilat Çalışmaları kapsamında; 15 Ekim Cumartesi günü saat 00.00’da trafik aktarımı yapılarak, havaalanı Çankırı yönü trafiğe kapatılacak. 40 gün içerisinde tamamlanması hedeflenen çalışmalar boyunca, trafik akışı Ankara yönünde 2 gidiş-2 geliş şeklinde sağlanacak.

 

Banu Gülhan
Banu Gülhanhttps://www.ankarahaberler.com
AnkaraHaberler.com Olarak haberlerin tümünü halkın anlayacağı sadelikte, insanların ilgisini çekecek şekilde ve onları haber izlerken sıkmadan, gereksiz detaylara yer vermeden insanlara aktarmaya söz verdik.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

- Advertisment -
Dijital Medya Ajansı

POPÜLER HABERLER

Son Yorumlar