Ankara’da 3 kişinin öldüğü akraba kavgasına 3 gözaltı…

Ankara’nın Mamak ilçesinde akrabalar arasında çıkan ve 3 kişinin ölümüyle sonuçlanan silahlı kavgada 3 şüpheli, gözaltına alındı.

Olay, dün saat 20.00 sıralarında İmam Alim Sultan Caddesi’nde bir kafede meydana geldi. Husumetli olduğu öğrenilen akrabalar arasında, henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma, silahlı kavgaya döndü. Kavgada Abdülmenav (41) ve Abdulmuttalip Karaman ile kafedeki müşterilerden Nasrullah Uyar (22) hayatını kaybetti, Murat K. (16) ise yaralandı. Olayla ilgili Yusuf, Erdal ve Murat K., gözaltına alındı. Abdülmenav ile Abdulmuttalip Karaman’ın cenazesi, yarın ikindi namazı sonrası Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

 

Yazar Banu Gülhan

AnkaraHaberler.com Olarak haberlerin tümünü halkın anlayacağı sadelikte, insanların ilgisini çekecek şekilde ve onları haber izlerken sıkmadan, gereksiz detaylara yer vermeden insanlara aktarmaya söz verdik.

Son Dakika

Başkentte bir otelin çatısında çıkan yangın hasara yol açtı…

Ankara’nın Çankaya ilçesinde otelin çatısında çıkan yangın hasara neden oldu. Ankara’nın Çankaya ilçesinde otelin çatısında çıkan yangın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir