Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Cyber Medya
Ana SayfaAnkara MagazinThe House Cafe Filistin Ankara Kapandı

The House Cafe Filistin Ankara Kapandı

8 yıldır Filistin Caddesi’nde hizmet veren House Cafe kapılarını Ankaralılara kapadı.

Mekanın sahibi Gani Aksoy’un bizzat kaleme aldığı veda yazısı ile kapanışı duyuran House Cafe’nin yerine yine Gani Aksoy tarafından farklı konseptli bir mekan hayata geçirilecek.

8 yıl önce Filistin Caddesi’nde hizmete giren House Cafe Ankara ilk açıldığı yıllarda istediği ilgiyi göremese de zaman içinde mekan içinde yapılan mimari değişimler; girişin Filistin Caddesi hizasına çekilmesi gibi değişiklikler ile Ankaralılar yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı. İstanbul menşeili olan House Cafe; sözleşmesini Ankaralı yatırımcı ile feshetmesi ile birlikte şu an için Ankara’da ki varlığı’da sona ermiş oldu.

Gani Aksoy’un yayınladığı mesaj ise şöyle;

The House Cafe ile olan akdi ilişkimiz sonlandırılmış ve sekiz senedir gururla taşıdığımız The House Cafe Ankara ismine veda etmiş bulunuyoruz.


Acı ve tatlı anılarımızla geçen bu sekiz senede The House Cafe ailesinin bir ferdi olmaktan daima gurur duyduk.

Bu günden sonra da kendimizi bu ailenin yakın bir dostu olarak göreceğiz. Bundan da ayrıca mutluluk duyuyoruz.


Gerek ailemiz gerekse Ankara’da bizleri hiç yalnız bırakmayan dostlarımızla vaki bu ayrılığın verdiği hüznü, sizleri tanımış olmanın mutluluğu ile bir nebze olsun daha kolay kabulleniyoruz.


Varlığınız ve destekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.
Hep var olunuz…

Farklı konseptimiz ve yeni bir heyecan ile başladığımız projemizde desteklerinizi bekliyor, sizleri bu konseptle ağırlamak için can atıyoruz.
Bekliyoruz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Haberler