Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Cyber Medya
Ana SayfaAnkara GeceKadın girişimci Nasıl Ayakta Durur'un vücut Bulmuş hali "Kudret Ayyıldız"

Kadın girişimci Nasıl Ayakta Durur’un vücut Bulmuş hali “Kudret Ayyıldız”

Çağımızın yeni trendi Nasıl genç kalırım, Nasıl daha güzel görünürüm. Kadınlar olarak her imkanı değerlendirmek isteriz.Ancak doğru ellerde bilgili ve tecrübeli uzmanları tercih etmeliyiz. Bu konunun Duayenlerinden Ankara’da Kadın girişimci ” Kudret Ayyıldızla ” küçük bir röportaj gerçekleştirdik.

-Mesleğe Nasıl Başladığınız ve beklentileriniz nelerdir ?

Kudret Hnm – 1997 yılında parfümeri ile başlayan maceram kendi el becerilerimi ve kendimi keşfetmem ile 2000 yılında kuaför ve Güzellik uzmanlığı ile başka bir yöne evrildi. Maceramız bu şekilde başladı. Kendimi her daim geliştirme hedefli olmam nedeni ile çok sayıda eğitim ve sertifika aldım. Zorluklara rağmen ayakta kalmaya çalışan bir kadın girişimci olarak bir beyaz gömlek, maske ve eldivenle başlayan hikayem umutlarım ve azmim sayesinde 25 Yıldır bu sektördeyim. Artık bilinen , tercih edilen ve takip edilen biriyim 🙂 Meslekten beklentilerimi fazlası ile karşıladım.

-Hangi Alanlarda Eğitim Aldınız?

Kudret Hnm- Kalıcı makyaj eğitimi (Juventa )

Defne Aydın Akademi 8 ay eğitim aldım. Çiçek Karakoç Phibrows aldım. Bu eğitim ise Piyasaya girme sebebim oldu:) Phibrows markası eğitimi almam hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim.

-Kudret Güzellik Merkezi misafirlerinin hangi ihtiyaçlarını karşılayabilir?

Kudret Hnm – Merkezime gelen misafirlerimizin lazer konusundaki yaşadıkları hayal kırıklıklarını giderebiliriz. Bu alanda gerçekten iyi işler çıkarıyoruz. Kalıcı makyajla ilgili isteklerine tam anlamı ile cevap verebiliriz. Hatta saçları içinde Kuaför bölümümüzde bulunmakta. Yani Bizi tercih ederek gelen misafirimize Baştan aşağı hizmet veriyoruz diyebilirim 🙂

-Size ulaşmak isteyenler için nerelerde hizmet verdiğinizi öğrenebilir miyim ?

Kudret Hnm – Tabi Kudret Ayyıldız Güzellik -Etimesgut Şubemiz

Kudret Ayyıldız Güzellik – Bağlıca Şubesi (yeni açılan şubemizdir. 450 m2 bir alan üzerine kurulmuştur. Kalıcı makyaj, Lazer ve Kuaför olarak hizmet vermektedir.

bize ” kalicimakyajkudretayyildiz” sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ankara’da lazer konusunda en iyi yapanlardan biriyim. Kalıcı makyajda da aynı şekilde anılmak istiyorum. Tüm eğitimlerimiz ve personel yeterliliğimizle buna hazırız.

diyerek röportajımızı sonlandırıyorum.

Kudret hanım ve ekibine yoğun tempolarında bize vakit ayırdıkları için teşekkür ederiz.

Bir çok ödülü olan Kudret Ayyıldız Cumartesi gecesi Ankara’da düzenlenen bir güzellik yarışmasına verdiği katkılarından dolayı 2022 yılınıda ödülsüz geçirmedi.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Haberler