Salı, Ağustos 9, 2022
Cyber Medya
Ana SayfaAnkara MagazinBergen Filmi Neden Kozan Belediyesi Tarafından Yasaklandı?

Bergen Filmi Neden Kozan Belediyesi Tarafından Yasaklandı?

Bergen’in katili Halis Serbest, izlenme rekorları kıran filmin neden Kozan Belediyesi’nde yasaklandığını Kanal D’deki Neler Oluyor Hayatta programında anlattı. Katil Serbest, “Ben kalabalık bir aileyim Kozan’da. Bir film yapıyorsunuz değil mi? Yaşanan yer neresi? Adana, Kozan. Olmaz, yakışık olmaz.” diyerek filmi istemediğini belirtti.

Bergen filmi son dönemlerin en büyük açılış rekorunu kırdı biliyorsunuz; Farah Zeynep Abdullah’ın başrolde olduğu filme ilgi oldukça büyük.

Fakat tüm Türkiye’de gösterime giren film, Kozan Belediyesi’nde yasaklandı. Neden mi?

Bergen’in katili Halis Serbest öyle istedi çünkü! Elbette ki Kozan Belediye Başkanı bunu evirdi, çevirdi bambaşka bir ağızla yasağı şöyle açıkladı:

‘Bergen’i yeni öğrendim. Bir gün önce konu ne dedim, sinemayla ilgilenenler hikayesini anlattı. Burada bir şiddet var. Ben bu şiddeti niye çocuklarıma anlattırayım? Niye onlar bunu dikkate alsınlar? İsterse oradan milyonlar kazanayım, ben istemem. Öğrenmelerini doğru bulmam. İlçede böyle bir film yayınlanmayacak.’

Bu da yetmezmiş gibi gerçekten Bergen’i mezarında bile rahat bırakmayan Halis Serbest, bugün bu yasakla ilgili yeni bir açıklama daha yaptı.

Kanal D canlı yayınında konuşan katil Serbest, “Ben kalabalık bir aileyim Kozan’da. Bir film yapıyorsunuz değil mi? Yaşanan yer neresi? Adana, Kozan. Olmaz, yakışık olmaz.” diyerek filmi istemediğini belirtti!

Aynı zamanda Serbest, filmi hala izlemediğini söyleyerek “Bizlerden daha izleyen olmadı. Bu filmi ben gidip sinemada seyretmem” dedi. Filmi internette yayınlandığında oradan izleyip yorum yapacağını ifade etti.

Senin fikrinin ne önemi var ya…

İşte o anlar ve Kozan Belediye Başkanı’nın ısrarla Halis Serbest’ten böyle bir istek gelmedi demesi…

Siz ne diyorsunuz bu açıklamaya! Çıldıracağız gerçekten!

Bu kadarına da pes!

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Haberler