Ankara Akrilik Polimer’i tanıyalım..

Ankara haberler olarak şehrimizde kurulmuş ve başarılara ulaşmış firmalarımız ile gurur duyarak haberlerini sizinle paylaşmaya gayret ediyoruz.

Bu firmalardan biri de Ankara Akrilik Polimer A.Ş. dir. Şirket CEO’su Serkan Dündar tarafından 25 ocak 2019 yılında Malıköy başkent OSB ‘de kurulan alanında hızlı bir şekilde kendine iyi bir yer edinen firma aldığı uluslararası başarı ödülleri ile de takdir toplamıştır.

Yurtdışına yaptığı satışlar , açtığı şubeler , çalışan istihdamı ile ülke ekonomisine de katkılarda bulunmuştur.

Reklam Sektörü, İnşaat Sektörü , Medikal Sektörü ,Ahşap & Mobilya ,Gıda Sektörü ,Endüstriyel Makina gibi geniş bir yelpazeye hizmet veriyor.

Ankara Akrilik polimer A.Ş’ olarak amacımız ” Hammadde çeşitlerimiz, çözümlerimiz ,dürüst iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak. Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, olduğunuz belirtiyor.

Bu alanda güvenilir bir firma arayanlar iletişime geçebilirler.

www.ankarapolimer.com sosyal medya hesapları @ankarapolimer

Yazar Banu Gülhan

AnkaraHaberler.com Olarak haberlerin tümünü halkın anlayacağı sadelikte, insanların ilgisini çekecek şekilde ve onları haber izlerken sıkmadan, gereksiz detaylara yer vermeden insanlara aktarmaya söz verdik.

Son Dakika

Altın Medya Ödüllü “Mehmet Serdar Karaduman kimdir?

ALTIN MEDYA ÖDÜLLÜ MEHMET SERDAR KARADUMAN MESLEKİ BİLGİLERİ İLE SEANS TADINDA RÖPORTAJ Ödüllü Çocuk, Aile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir